Leasing dla nowych firm

Nowa firma to nowe inwestycje. Większość podmiotów gospodarczych rozpoczynających swoją działalność poszukuje zewnętrznego finansowania na swoje pierwsze inwestycje. Jak wiadomo leasing operacyjny zalicza się do tych usług finansowania, które tworzą najkorzystniejsze rozwiązania podatkowe – poprzez możliwość zaliczenia do kosztów uzyskania przychodów wszystkich poniesionych wydatków związanych z tym finansowaniem.

Leasing dla nowych firm – F4B Leasing Broker jako jeden z czołowych i pierwszych na rynku brokerów leasingowych, poprzez swoje kilkuletnie doświadczenie, zebrał w jednym miejscu najlepsze oferty leasingu dla nowych podmiotów, które dopiero rozpoczynają swoją działalność gospodarczą – osoby fizyczne, spółki osobowe lub spółki kapitałowe. W wielu sytuacjach warunkiem finansowania dla nowych podmiotów będzie wyższa opłata wstępna. Nie jest to jednak standardem. Jeśli osoby, które organizują nowy podmiot gospodarczy, wcześniej zajmowały się zawodowo działalnością, którą będą teraz kontynuowały w ramach swojego nowego podmiotu – podmiot ten może zostać potraktowany na warunkach podobnych dla firm dysponujących już historią działalności gospodarczej. Wobec powyższego warto przekazać nam wszystkie informacje związane z rozpoczynanym właśnie biznesem, ponieważ wszystko to może mieć wpływ na warunki przyznania leasingu.

Wszystkie nowe firmy poszukujące leasingu zapraszamy do kontaktu z nami. Zawsze posiadamy aktualne informacje i oferty rynkowe i z przyjemnością doradzimy najbardziej optymalne rozwiązanie.

Dla nowych firm proponujemy finansowanie na pojazdy, maszyny i urządzenia, oprogramowanie i sprzęt IT. Szczególnie zapraszamy do skorzystania z promocyjnej oferty na transport ciężki – autobusy, ciągniki siodłowe, przyczepy i naczepy.

Opłaty wstępne już od 1% i najdłuższe okresy finansowania.

Dla nowych firm dostępne są wszystkie rodzaje finansowania oferowanego przez podmioty leasingowe – leasing operacyjny, finansowy (kapitałowy) i pożyczka leasingowa.

Leasing dla nowych firm z F4B Leasing Broker to kompleksowa usługa – wspólnie wybieramy ofertę finansowania, która jest najbardziej korzystna i optymalna dla klienta. Pomagamy w formalnościach, w kompletowaniu dokumentów i wypełnianiu wniosku o finansowania. Przeprowadzamy naszych klientów przez cały proces podpisania umowy leasingu. Opiekujemy się klientem od początku do samego końca procesu.

Zadzwoń do nas teraz lub napisz, opowiedz o swoich potrzebach finansowania, o swoich inwestycjach, a my doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie leasingowe w tym zakresie.

Leasing dla nowych firm z F4B Leasing Broker to oszczędność czasu i najwyższa jakość na rynku doradztwa leasingowego.

Zapraszamy.